Bungee workout


Detaily události

Tato událost skončila 10 Březen 2024


  1. Pro velký úspěch opakujeme seminář na seznámení s bungee workoutem! https://www.youtube.com/watch?v=o0fEc-HoFYk

Seznámení s “tancem na gumě” provedou zkušení lektoři – Verča, Andy a Honza.
Neděle 10.3.2024
♧10,00 Bungee Easy
♡11,30 Bungee Workout
♡13,00 Bungee Workout Repeat
v případě zájmu budou vypsány další lekce dle požadovaných úrovní od 15:00 nebo 16:30 hodin
Bungee Easy je vhodný pro zdravé jedince bez fyzické kondice, pro starši osoby (pokud pravidelně nesportují) a pro osoby s nadváhou
Bungee Workout je vhodný pro osoby s normální a dobrou fyzickou kondicí.
Bungee Workout Repeat je vhodný pro jedince, kteří už aspoň jednou absolvovali kdekoliv lekci bungee workoutu a neměli problém ji zvládnout. Budoiu se už učit těžší prvky, takže není vhodné pro někoho, kdo nikdy na gumě nepracoval!
Bungee Rehab je vhodný pro lidi s těmito diagnózami: po operacích pohybového aparátu, menisky, šlachy, vazy, klouby, ale už s povolením plné zátěže od lékaře, totální endoprotézy s plnou zátěží, vyhřezlé ploténky, které nejsou v akutním zánětlivém procesu a neomezují pohyb. Pokud by byl zájem, alespoň 5 lidí, Bungee REHAB napasujeme do odpoledních časů.
Pro těhotné ženy workshop vhodný není.
POKUD SI NEJSTE JISTÍ, ZAVOLEJTE NÁM NA 602291413, PORADÍME VÁM S ÚROVNÍ, ABYSTE SE VY NEBO LEKTOŘI NETRÁPILI V NEVHODNÉM KURZU.
Cena 390,- Kč. Maximalni počet osob na lekci je 9.
Výborný tip na dárek pro někoho, kdo by to chtěl vyzkoušet – vystavíme dárkový poukaz!
Pište nebo volejte na recepci Studia Pomněnka – studio.pomnenka@gmail.com, 725 516 287.
Na četné dotazy ohledně pravidelných lekcí již můžeme s radostí odpovědět, že lekce se s největší pravděpodobností u nás rozběhnou od září 2024. Na to ale potřebujeme lektory z řad Poděbraďáků! Školení lektorů proběhne ve dvou termínech v Praze . Jedná se o první a třetí týden v dubnu:  5.-7.4.2024 a 19.-21.4.2024.
Veronika nabízí možnost školení zdarma s tím, že se pak domluvíte na splácení tak, že Vám bude platit jen část platu za odučené pravidelné lekce po dobu, kdy budete splácet kurz. S Veronikou se na všem můžete domluvit osobně na telefonu 607 207 601.
Všichni zájemci, jejichž mail máme k dispozici, budou o možnostech kurzů včas informováni, informace budeme pravidelně zveřejňovat i na našem webu, FB a IG.