O nás

Přestože máme firemní právní formu akciovou společnost (to je dlouhý příběh, proč Pomněnka 21
a.s. a ne normální eseróčko 😊 ), jsme ve skutečnosti malá rodinná firma. Začínali jsme ve třech, ale někteří nevydrželi nápor práce a starostí a vydali se jinou cestou. A tak nad celým projektem teď už bdí jenom Lenka Pomněnka, jejímž hlavním životním mottem je „Nic není nemožné!“

Lenka je zahradnice, floristka, poradkyně homeopatie, autopatie a agrohomeopatie. Chtěla vytvořit příjemný prostor pro své klienty s pohledem do BIO zimní zahrady a také přednáškový sál, ve kterém by široké i odborné veřejnosti mohla i ona předávat své zkušenosti. Zároveň vítá všechny lektory, kteří působí v oblasti vzdělávání v oblasti péče o tělo a duši, v rozvoji pohybu a tance a všechny ty, kdo souzní s jejím přístupem k životu.

Je ale i sama učitelkou tance a lektorkou obličejové jógy, která využívá krásný víceúčelový sál pro své kurzy a semináře.

A protože miluje masáže a potřebuje je k fungování tělesné schránky, chtěla je mít na dosah ruky. A tak přivezla dvě Filipínky, Lydii a Jennie, které se staly součástí pracovního týmu a zároveň rychle zapadly i do nejbližší rodiny. Jejich masážní a terapeutický dotyk je neopakovatelný, všichni klienti jsou z masáží nadšeni a další cíl je tak naplněn.

Bylo, samozřejmě, přirozené do stejných prostor přestěhovat i rodinný e-shop s přírodními produkty www.pomnenka-naturalis.cz jehož je hlavní duší. Komunikuje s klienty, balí balíčky, vybírá a testuje zboží.

Kromě Lydie a Jennie lze považovat za součást nejbližšího týmu i recepční Simonu, která je nedílnou a nepostradatelnou součástí pracovního týmu a spoluvytváří důležitou kooperující a milou rodinnou atmosféru tohoto kouzelného místa. Přijďte pobejt, nebudete litovat!