O nás

Přestože máme firemní právní formu akciovou společnost (to je dlouhý příběh, proč Pomněnka 21
a.s. a ne normální eseróčko 😊 ), jsme ve skutečnosti malá rodinná firma. Začínali jsme ve třech, ale někteří nevydrželi nápor práce a starostí a vydali se jinou cestou. A tak nad celým projektem teď už bdí jenom Lenka Pomněnka, jejímž hlavním životním mottem je „Nic není nemožné!“

Lenka je zahradnice, floristka, poradkyně homeopatie, autopatie a agrohomeopatie. Chtěla vytvořit příjemný prostor pro své klienty s pohledem do BIO zimní zahrady a také přednáškový sál, ve kterém by široké i odborné veřejnosti mohla i ona předávat své zkušenosti. Zároveň vítá všechny lektory, kteří působí v oblasti vzdělávání v oblasti péče o tělo a duši, v rozvoji pohybu a tance a všechny ty, kdo souzní s jejím přístupem k životu.

Je ale i sama učitelkou tance a lektorkou obličejové jógy, která využívá krásný víceúčelový sál pro své kurzy a semináře.

A protože miluje masáže a potřebuje je k fungování tělesné schránky, chtěla je mít na dosah ruky. A tak přivezla dvě Filipínky, Lydii a Jennie, které se staly součástí pracovního týmu a zároveň rychle zapadly i do nejbližší rodiny. Jejich masážní a terapeutický dotyk je neopakovatelný, všichni klienti jsou z masáží nadšeni a další cíl je tak naplněn.

Bylo, samozřejmě, přirozené do stejných prostor přestěhovat i rodinný e-shop s přírodními produkty www.pomnenka-naturalis.cz jehož je hlavní duší. Komunikuje s klienty, balí balíčky, vybírá a testuje zboží.

Kromě Lydie a Jennie lze považovat za součást nejbližšího týmu i recepční Simonu, která je nedílnou a nepostradatelnou součástí pracovního týmu a spoluvytváří důležitou kooperující a milou rodinnou atmosféru tohoto kouzelného místa. Přijďte pobejt, nebudete litovat!

Jak vznikalo Studio Pomněnka

Tahle naše Pomněnka vykvetla v době, kdy zažívala během
svého vzniku mnoho stavebních komplikací a zpoždění násobených koronavirovými projevy i
omezeními. Dala si načas, ale snažili jsme se, abychom z ní uvázali voničku příjemnou pro všechny
naše návštěvníky. Srdečně Vás k nám zveme na některou z lekcí nebo akcí, a doufáme, že se u nás
budete cítit dobře…


Na podzim 2019 byla dokončena základová deska a 21.1.2020 přijely jeřáby rakouské společnosti
Wolf System a během 4 dnů postavili dřevostavbu, kterou dodělávali nejrůznější subdodavatelé až
do května 2021. Chvíli to trvalo, při omezeních nebylo dokončení jednoduché, ale chtěli jsme si dát záležet.

Pokud byste se chtěli podívat, jak taková stavba roste, tak mrkněte na video ↓