Pilates s Kateřinou – zkušební lekce


Detaily události

Tato událost probíhá od 8 Červen 2024 do 8 Červen 2024. Další výskyt je 8. 6. 2024 20:00


Hodinový worshop proběhne 8.6.2024 od 20:00 hodin a Káťa obsah pilates přizpůsobí potřebám dané skupiny (posilování/protahování)

Cena 200,- Kč.

Přihlášky na e-mailu: studio.pomnenka@gmail.com

 

Kateřina Paprocká –

certifikovaná lektorka pilates.
Pilates je cvičební metoda, která zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání.
Ve skupinových i soukromých lekcích se Káťa zaměřuje na kondici a zpevnění celého těla, posílení vnitřních svalů, zad a pánevního dna. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Lásku ke sportu a pohybu si vybudovala především díky otci. Trávila s ním prázdniny v Jizerských horách, kde se věnovali cyklistice, túrám i plavání. Nechyběla ani sportovní střelba.
V 18ti letech ji upoutal fitness styl života a v posilovně byla jako doma. Zde posilovala klasicky s činkami, což jí po čase přestalo vyhovovat. Lépe se cítila při cvičení jógy a pilates, kde měla možnost zapojit komplexnější cviky s vlastní vahou. Tak začala její cesta s pilates, které jí, jak sama říká, přináší radost do života každý den. Chceme se spolu s Káťou věnovat zdravému posilování a protahování pro všechny ty, kteří chtějí posilovat šetrnější a účinnější metodou, než jsou klasické cviky, které známe z tělocvičny. Katka nám bude připravovat i posilovací a strečingová cvičení pro tanečníky.