Letní pilates – posilování a protáhování s Kateřinou Paprockou


Detaily události

Tato událost probíhá od 9 Srpen 2024 do 21 Srpen 2024. Další výskyt je 9. 8. 2024 18:00

  • Kategorie:
  • Nadcházející události:

Káťa Vám umožní ochutnat, jak se bude Vaše tělo cítit, když bude pouhé dva týdny cvičit pravidelně pilates. Její lekce budou probíhat v klimatizovaném sále Studia Pomněnka vždy před letní výukovou tančírnou – můžete tedy potom zůstat ještě i na lekci tance s Vaším partnerem, ale nemusíte. Její na sebe nebudou navazovat, můžete vyzkoušet třeba jenom jednu z nich.

Lekce proběhnou: 9., 12.,14.,16.,19. a 21.8. 2024. Vstupné na jednu lekci 250,- Kč, při úhradě všech šesti lekcí je výhodnější cena = 200,-/lekci.

Minimální počet účastníků je 6, maximální kapacita je 15 lidí.

 

 

Kateřina Paprocká –

certifikovaná lektorka pilates.
Pilates je cvičební metoda, která zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání.
Ve skupinových i soukromých lekcích se Káťa zaměřuje na kondici a zpevnění celého těla, posílení vnitřních svalů, zad a pánevního dna. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Lásku ke sportu a pohybu si vybudovala především díky otci. Trávila s ním prázdniny v Jizerských horách, kde se věnovali cyklistice, túrám i plavání. Nechyběla ani sportovní střelba.
V 18ti letech ji upoutal fitness styl života a v posilovně byla jako doma. Zde posilovala klasicky s činkami, což jí po čase přestalo vyhovovat. Lépe se cítila při cvičení jógy a pilates, kde měla možnost zapojit komplexnější cviky s vlastní vahou. Tak začala její cesta s pilates, které jí, jak sama říká, přináší radost do života každý den. Chceme se spolu s Káťou věnovat zdravému posilování a protahování pro všechny ty, kteří chtějí posilovat šetrnější a účinnější metodou, než jsou klasické cviky, které známe z tělocvičny. Katka nám bude připravovat i posilovací a strečingová cvičení pro tanečníky.