Obličejová jóga pro začátečníky

Padájí Vám koutky, dělají se Vám vrásky na čele nebo kolem očí, příliš se rýsují nosoretky nebo se Vám dokonce vytváří nehezký bernardýn v oblasi brady? Bojíte se operačního zákroku obličeje a přesto byste ráda vypadala ještě chvilku mladší než ve skutečnosti jste? Tak to jste v této nabídce správně!

Nabízíme Vám kurz obličejové jógy pro úplné začátečnice s možností následných vedených tréninků podle zájmu aboslventek. V kurzu Vám postavíme tréninkový plán, podle kterého můžete cvičit sama, a pokud se k tomu nedonutíte, nabídneme vedené tréninkové lekce.

Termín kurzu je v sobotu 4.2.2023 cca od 10 do 13 hodin.

Cena 1190,- Kč. Všechny druhy lahodné kávy, čaj, voda zdarma.

Sejdeme se v malé skupince minimálně 5, maximálně 15 zájemkyň, aby se Vám lektroka mohla pečlivě individuálně věnovat.

Co s sebou? Psací potřeby na Vaše poznámky mimo učební materiál, který obdržíte, čelenku, vodu ve spreji (na zvlhčení obličeje, tedy obyčejnou nebo pleťovou), olej nebo krém, na který jste zvyklá, připadně zvlhčující sérum. Pleť by měla být před cvičením zbavená líčení, očištěná, hydratovaná a těsně před cvičením promazaná krémem nebo olejem. To uděláme společně pod odborným vedením.

Během kurzu Vám představí Jana Parusová, naše dvorní kosmetička, související produkty přírodní kosmetiky Primavera, které si budete moci i na místě koupit.